středa 19. července 2017

Místo činu


Ve středu jsme začali dopoledním vyučováním, při kterém jsme si ukázali, jak zakreslit místo činu. To jsme si pak vyzkoušeli v praxi. Obcházeli jsme čtyři místa, na kterých jsme museli najít různě změněné důkazní materiály. Bylo to celkem těžké. Po prohledání každého z míst jsme museli vybrat deset věcí, které jsme změnili pro ostatní týmy. Pak byl oběd. Měli jsme špagety s omáčkou a se sýrem.

Po poledním klidu jsem začali vyšetřovat vraždu, která se stala už v úterý. Dostali jsme povoz, což byla pneumatika, kterou jsme museli tahat všude s sebou. Získávali jsme různé důkazy o zavražděném. Pro důkazy jsme běhali s pneumatikou a losovali jsme si místa, na kterých byly důkazy. Bohužel ne všude nás mohli rychle přijmout, a proto jsme se museli vrátit zpět na základnu a losovat znovu. Po čtyřiceti minutách jsme mohli nechat na základně tři nejslabší členy týmu. Zde byla hádka o místo na lavičce, ale naštěstí se našla velká hrdinka, která i přes bolest nohy uvolnila své místo na lavičce pro svoji kamarádku, která šla odpočívat na lavičku místo ní. Vyhrál okrsek č. 11.

 Pepča a Anežka, okrsek č. 25

1 komentář:

  1. Děkujeme za krásný tábor, naše holky (Kamila a Tereza Hamplovy), včetně jejich kamarádek, se vrátily z tábora plné zážitků, správně vysportované, zocelené.......no prostě paráda. Cituji obě...... "bylo to megasuper a těšíme se příští rok zase".....to mluví za vše.
    Holky už začínají šetřit i na lyžák o jarních prázdninách....prý se už taky těší.

    Takže ještě jednou velký dík, jste správná banda a přeji hodně úspěchů v dalších akcích.

    S pozdravem Hana Hamplová

    OdpovědětVymazat